Dark Passage’da Halpern Dönemi

Dark Passage takımının yeni koçu Halpern oldu.

Geçtiğimiz günlerde Dark Passage koçu Auspexa takımdan ayrıldı bunun üzerine yeni koç arayışında bulunan takım bir süre içerisinde Auspexa Riot Games’in kuralları gereğinde ilk hafta takımın başında yer aldı ama takımın seçim – yasaklama ekranın tercihlerine takımın nişancı oyuncusu Zeitnot üstlenmişti. Bunun üzerine Dark Passage Zeitnot’a özel bir teşekkürü facebook hesabı üzerinden iletmişti.

Gelelim yeni koç Halpern’e daha önce HWA Gaming ve Team Turquality’ de ormancı rolünde bulunan tecrübeli oyuncu koçluk görevine getirildi. Aynı zamanda bir süredir Şampiyonluk Ligi’nde bulunan takımlar ile ilgili yerinde ve doğru yorumlar da bulunuyordu. Umarız böyle köklü bir Şampiyonluk Ligi takımı olan DP’ye faydalı bir değişiklik olacağına inanıyoruz.

Bu konu ile alakalı son olarak Dark Passage takımı takipçileri bu koç değişikliğinde Halpern’in gelmesini eleştirmiş ve yararlı olmayacağı konusunda görüşler de bulunuyorlar. Ben yararlı olacağını düşünüyorum sonuçta Auspexa ayrılacağı uzun süredir biliniyordu bu konu detaylıca konuşulmuştur ve en seçeneği gerçekleştirmişlerdir.

Bizde Halpern’e başarılarımızı iletiyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE