Daredevil Ekranlara Geri Dönüyor

Hasretle beklenen ve televizyon ekranlarına dönüş tarihi belli olmayan diziler arasında yer alan Daredevil’ın dönüş tarihi belli oldu.

Yeni yılın gelmesi ile sezon finali yapan dizilerin ne zaman seyirci karşısına çıkacakları da belli olmaya başladı. Başrollerinde ‘’Stone of Destiny (Standart Kader Taşı)’’, “Stardust (Yıldız Tozu)” gibi filmlerde rol alan ve çeşitli televizyon dizilerinde de karşımıza çıkan Charlie Cox, Forever ve True Blood dizilerinde rol alan güzel oyuncu Deborah Ann Woll ile Elden Henson rol aldığı, başarılı bir avukatın sıradışı hayatının anlatıldığı dizi Daredevil 18 Mart 2016 tarihinde 2.sezonu ile ekranlara dönüyor.

Ayrıca, büyük bir merakla beklenen dizinin yeni sezonunda Douglas Petrie, Marco Ramirez, Jon Bernthal gibi isimlerin de yer alacağını hatırlatalım.

Görme yeteneğini küçük yaşta kaybeden, ama diğer duyuları son derece kuvvetli olan Matt’in yeni sezonda hangi adaletsizliklere karşı mücadele edeceği merak konusu. Daredevil’in yeni sezon posterine de yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

daredevil

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE