Daniel Craig, Yeni Bond Filmleri İçin Sert Konuştu

6 Kasım’da beyazperdeye gelecek James Bond filmi ‘’Spectre’’den sonra yeni James Bond’un kim olacağı tartışmaları sürerken, Daniel Craig oldukça sert açıklamalarda bulundu.

Spectre sonrası kimin James Bond olacağıyla ilgilenmediği belirten ünlü aktör, yeni adaylara şans dilerken, şu ana kadar iyi bir iş ortaya koyduklarını ve yeni gelenin daha iyi bir performans sergilemesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Şu an için bir süreliğine ara vermek istediğini vurgulayan Craig, henüz emekliye ayrılmayı düşünmediğini belirtti. Öte yandan, Ekim başında verdiği demeçte, yıldız oyuncu seriye devam etmek istediğini açıklamış ve bu konuda oldukça heyecanlı olduğu yönünde bir izlenim bırakmıştı. Fakat dünkü açıklamalarında, ilk etapta birkaç sene film sektöründen uzaklaşmak istediğini ve şu an için en son düşüneceği şeyin yeni bir James Bond serüvenine atılmak olduğunu belirtti. Ek olarak, yeni bir James Bond filminde oynamasının tamamen paraya bağlı olduğunu açık bir dille teyit etti.

Yeni James Bond’un kim olacağı tartışmalarından oldukça rahatsız olan oyuncu, birazda maksadını aşan sözlerle hayranlarını üzmüş durumda.

İngiltere’de 26 Ekim’de vizyona girecek olan ‘’James Bond Spectre’’ ülkemizde 6 Kasım 2015’da sinemaseverlerle buluşacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE