Daha Fazla Titanfall Oyunu Gelecek

Titanfall’ı geliştiren ekibin yöneticisi, tamamen Titanfall’a yoğunlaştıklarını ve bu serinin yeni oyunlarını yapacaklarını duyurdu.

GameSpot, Titanfall’ın geliştirici ekibi Respawn Entertaintment ile bir röportaj yaptı. Bu röportajda da Respawn’ın yöneticisi Vince Zampella ile görüşen GameSpot; serinin yeni oyunları ile ilgili sorular sordu.

Vince Zampella, genel olarak şu açıklamaları yaptı; Titanfall 2, başarılı bir oyundu ancak beklenilen satışı yapamadı. Fakat buna rağmen, oyunun hala büyük bir hayran kitlesi var. Bu yüzden de seriyi sürdürmek bizim için ayrıca önemli. Titanfall’a büyük ölçüde yoğunlaştık. Daha fazla Titanfall oyunu gelecek.”

Electronik Arts’ın yayıncılığını yaptığı, Respawn Entertaintment tarafından geliştirilen Titanfall oyunlarının ilki 2014 yılında piyasaya sürülmüştü. Titanfall; çevirimiçi, çok oyunculu, birinci şahıs nişancı türünde bir oyun. Serinin ikinci oyunu da 2016 yılında oyunseverlerle buluşmuştu. FPS hayranları tarafından oldulça sevilen bu oyunun yeni serileri de bekleniyordu. Yeni serilerin tam olarak nasıl olacağı konusunda bir fikrimiz yok. Geliştirici ekip bir şeyler üzerinde çalıştığını söyledi; ancak bunların ne olduğunu henüz paylaşmadılar. Biz de bu ekipten yine başarılı bir Titanfall oyunu bekliyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE