Cyberpunk 2077’nin Twitter Hesabı Bir Paylaşım Yaptı

Cyberpunk 2077, herkesin hevesle beklediği bir oyun. Oyun 2013 senesinde duyurulduğundan beri, hala pes etmeden beklemeye devam ediyoruz. Oyunun geçtiğimiz yıllar içinde çıkış yapması gerekiyordu ancak bu gerçekleşmediği gibi oyunun ne zaman çıkış yapacağına dair yeni bir bilgi de verilmemişti.

Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesabı da en son oyun duyurulduğunda paylaşımlar yapıyordu, yani 2013 senesinde. Bu hesap beş yıllık sessizliğini bozarak geçtiğimiz günlerde bir paylaşım yaptı. Bu paylaşım da oldukça kısa olmasına ve aslında hiçbir anlama gelmemesine rağmen, bütün oyun dünyasını heyecanlandırmaya yetti.

Cyberpunk 2077’nin Twitter hesabı Cyberpunk Game, kullanıcılarına sadece “bip” yazdı. Açıkçası bu bip’in ne demek olduğunu ya da ne anlam ifade etmesi gerektiğini henüz hiç kimse bilmiyor. Ancak hepimiz, bunun oyun ile ilgili bir gelişmenin habercisi olmasını bekliyoruz. Bakalım geliştirici ekip yakın zamanda oyun ile ilgili bir duyurumu yapacak ya da oyuna dair bir şeyler mi paylaşacak, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE