Cyberpunk 2077’nin Müzikleri Gelecekten Geliyor

Gelecekte geçecek oyunun müzikleri de bizi geleceğe götürecek.

Hevesle beklediğimiz oyun Cyberpunk 2077, bu sefer de müzikleri ile adından söz ettirmeyi başardı. Bilindiği üzere yıllardır bu oyunu konuşmamıza rağmen oyun ile ilgili elimizde hala dişe dokunur bir bilgi yok. E3 2018’de oyun ile ilgili bir sinematik video yayımlanacağını duyduk, bunun dışında da başka hiçbir şey bilmiyoruz. CD Project Red, oyunları hakkında bize açıklama yapmaktan kaçınıyor.

Bu sefer ise oyunun müzikleri ile söylentiler var. Tabii ki yine CD Project Red tarafından yapılan resmi bir açıklama yok; ancak biz artık buna alışkınız. Oyunun müzikleri ile ilgili çalışan bir baterist, bu konu ile ilgili -az da olsa- açıklama yaptı. Brian Mantia, oyundaki müziklerin çok farklı olacağını söyledi. Mantia’nın söylediklerine göre; Cyberpunk 2077’yi oynarken, duyduğumuz müzikler sayesinde kendimizi 2077 yılında hissedeceğiz. CD Project Red, bu oyunları için hiç duyulmamış müzikler istiyor. Hiç duyulmamış müziklerin ise henüz var olmayan müzikler olduğunu söyleyebiliriz. Yani geliştirici ekip, gelecekte olabilecek müzikleri yapmak istiyor. Brian Mantia, günümüzden yaklaşık 60 yıl sonra olacak müzikler üzerinde çalıştıklarını, bunun zor ama farklı bir tecrübe olduğunu da belirtti.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE