Cyberpunk 2077’nin İlk Oynanış Videosu Yayımlandı

CD Projekt RED ekibi, Cyberpunk 2077 için ilk oynanış videosunu yayımladı. 

Uzun zamandır beklenen oyunlardan biri olan Cyberpunk 2077 için, sürpriz bir video yayımlandı. Çünkü bu video beklediğimiz kısa tanıtım videolarından değil; aksine bu video tam 48 dakikalık bir oynanış videosu.

Oyunun bu videosu ise Gamescom 2018 etkinliğindeki sürümü gösteriyor. Bu videonun başında da, videoda gördüklerimizin daha sonra değişebileceği belirtilmiş. Videoda karakter özelleştirme kısmı da oldukça ayrıntılı bir şekilde ele alınmış. FPS bakış açısına sahip olan bu videoda, yoğun bir aksiyon göze çarpıyor. Ayrıca oyundaki dil de biraz sert ve oyunda çıplak bir beden net bir şekilde görülüyor. Daha önce de CD Projekt RED ekibi, Cyberpunk evreninde bedenlerin kutsal olduğu dile getirilmiş, bu yüzden bir sansür uygulanmayacağı söylenmişti. Dolayısıyla bu oyunun küçük yaştaki oyuncular için uygun olmayacağını söyleyebiliriz.

Uzun zamandır beklenen bu oyunun henüz resmi bir çıkış tarihinin belirtilmediğini de hatırlatalım. O zamana kadar bu şekilde, ekibin yapacağı sürprizler ile oyun hakkında kafa yormaya devam edeceğiz.

Cyberpunk 2077’nin resmi YouTube hesabından paylaşılan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE