Cyberpunk 2077’nin Çıkış Tarihi Bir Süre Daha Ertelenecek

Beş yıldır geliştirilen Cyberpunk 2077'nin çıkış tarihinin açıklanması bile, 2019'u bulabilir.

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 ile ilgili yeni açıklamalar yaptı. Geliştirici ekip, oyunun çıkış tarihini kendilerinin bile bilmediğini söyledi. The Witcher serisinin de yaratıcısı olan CD Projekt RED’in, bir süredir sadece Cyberpunk 2077 için çalıştığını da söyleyelim. Ekip bütün zaman ve enerjisini Cyberpunk 2077’ye yöneltmiş durumda; ancak bu çalışmalar oyunun gecikmesini erteleyemiyor.

Oyunun resmi çıkış tarihinin verilmemiş olmasına rağmen, 2019 yılı içinde çıkabileceği düşünülüyordu. Ancak görünüşe göre bu tarih biraz daha ertelenebilir. CD Projekt RED, verdiği bir röportajda oyunun geliştirilme aşamasını şu sözlerle açıkladı; “Oyun motorumuz şu an çalışıyor. Bu motoru geliştirmeye de devam edeceğiz. Bundan önceki her video oyunumuz için yeni teknolojileri yüksek kaliteli bir şekilde geliştirdik, bu oyun için de aynısı geçerli. Geliştirdiğimiz oyun, hem marketteki cihazlar için uyumlu olabilmeli, hem de bizim hedeflerimiz ile buluşabilmeli. Yine de oyun motorumuzun sürekli güncellenmesi gerekiyor ve bu durum, geliştirme sürecinin son anlarına kadar devam ediyor.”

CD Projekt RED, oyunun çıkış tarihi için ise şu açıklamaları yaptı: “Cyberpunk 2077 çıkış tarihi hakkında ise oyuncular bizden gelecek resmi bir açıklamayı beklemeli. Bu sene oyunun çıkış tarihini kesinlikle açıklamayacağız, 2018 için de söz veremiyoruz. Böyle bir konu hakkında net bir yorum yapmak bizim için olumlu bir sonuç doğurmayacaktır.”

Biz yine de 2019’u beklemeye devam ediyoruz. En azından o dönemde bir açıklama alabilmeyi umuyoruz. Cyberpunk 2077 hakkında duyduklarımız, oyun motoru hakkında söylenilenler de sabırsızlanmamıza sebep oluyor. Umuyoruz ki bu oyun, beklediğimize değecek.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE