Cyberpunk 2077 ile İlgili Açıklamalar Geldi

Cyberpunk 2077'nin geliştiricisi, oyunun gelişim aşamasının gayet başarılı ilerlediğini söyledi. 

Cyberpunk 2077’nin, yaklaşık 5 sene önce duyurulduğunu hatırlatalım. Dolayısıyla bu oyunun, geçtiğimiz senenin sonunda çıkış yapması gerekiyordu. Ancak maalesef oyun bir tülü tamamlanmadı ve hala aktif geliştirilme sürecinde bulunuyor. Hatta oyunun oynanış videosu bile yok.

Hal böyle olunca, oyunu beklemekten sıkılanlar, oyunun geliştirilme sürecinin iyi gitmediğini düşünüyor. Yani Cyberpunk 2077, internette oldukça popüler ancak hakkındaki konuşmalar biraz olumuz. Bu durumda da oyunun geliştiricisi sessizliğini bozmak zorunda kaldı. Geliştirici şirket oyununa sahip çıktı ve internette gördüklerimize inanmamamız gerektiğini söyledi.

Marcin Przybyłowicz’in resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımlara göre; oyunun gelişim aşaması ile ilgili çok fazla soru geliyor ancak herkesin sabırlı olması gerekiyor. Marcin Przybyłowicz, oyunu geliştirmenin fazla zaman aldığını ancak sonunda çok güzel şeylerin geleceğini söyledi. Ayrıca, oyunun geliştirilme süreci hakkında oldukça olumsuz konuşan bir kullanıcıya da “İnternette gördüğün her şeye inanma.” şeklinde yanıt verdi.

Bize de Marcin Przybyłowicz’in söylediklerini dinleyip sabırla beklemek kalıyor. Cyberpunk 2077’nin bir rol yapma oyunu olacağını ve hem çevirimiçi özellik hem de tek kişilik oyuncu modunun bulunacağını hatırlatalım. Henüz tarihi bilinmese de Cyberpunk 2077 PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkış yapacak.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE