Cyberpunk 2077 Hakkında Yeni Detaylar Açıklandı

Polonyalı geliştirici CD Projekt RED’in CEO’su Adam Kicinski hem Cyberpunk 2077 hem de Witcher 3: Wild Hunt hakkında bazı detaylar açıkladı.

Öncellikle Witcher 3 hakkında konuşan Kicinski, 2015 ve 2016’nın bu oyuna adandığını belirtirken, ikinci ücretli DLC olan ‘Blood and Wine’ın lansmanı sonrasında bazı ek içeriklerin gelebileceğini açıkladı. Oyunun satış rakamlarından oldukça memnun olduklarını söyleyen Kicinski, yeni içerikler sayesinde daha çok kullanıcıya ulaşacaklarını dile getirdi.

Cyberpunk 2077 üzerinde uzun süreden beri çalışıldığını söyleyen CEO, lansman tarihini belirlediklerini fakat pazarlama faaliyetleri başlayana kadar bunu kamuoyuyla paylaşmayacaklarını söyledi. Witcher 3’e göre tamamen farklı bir dünyada geçen Cyberpunk 2077 için sessizliğin korunacağının ayrıca altını çizdi. CD Projekt RED, Witcher 3’den para kazanmaya devam ettiğini ve yeni bir oyun tanıtımına başlayarak bu süreci bozmak istemediğini açıkladı.

Oyunlarını satın alanları ‘müşteriler’ yerine ‘oyuncular’ olarak tanımlayan Kicinski, geliştirme süreçlerinde kendilerinin en büyük yardımcıları olduğunu söyledi.

19 Mayıs 2015’de PC, Xbox One, PlayStation 4 sürümleriyle piyasaya çıkan ‘’Witcher 3: Wild Hunt’’ 2015’e damgasını vurmuş ve Game Awards 2015’de yılın en iyi oyunu ödülüne layık görülmüştü.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE