Cyberpunk 2077 Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

CD Projekt Red’in iş ilanlarına göre Cyberpunk 2077 oyununun çevresi, yıkılabilir özellikte olacak.

Cyberpunk 2077’nin The Witcher serisinin yöneticileri tarafından geliştirildiği biliniyor. Bu yüzden de herkes bu oyunu büyük bir hevesle bekliyor. Kimse oyunun kötü olacağına ihtimal vermiyor. Hal böyle olunca da oyun hakkında çıkan en ufak bilgi bile bomba etkisi yaratıyor. Bu sefer ise oyuncuları heyecanlandıran şey, CD Projekt Red’in iş ilanı oldu. Bu ilana göre, oyunun çevresinin yıkılabilir olacağı anlaşılıyor. Yıkılabilir çevreye sahip olan oyunlara ise Battlefield oyunlarını örnek gösterebiliriz.

CD Projekt Red’in yeni yayımladığı iş ilanında ise şu sözler bulunuyor; “CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 projesinde çalışacak yetenekli sanatçılar arıyor. Bu sanatçılar, fotoğraf gerçekçiliğinde çevreler üretecek ve ayrıca fiziksel objeler ve yıkılabilir objeler üzerinde de görev alacak.” Buradan da şunlar anlaşılıyor; oyundaki çevreler hem yüksek düzeyde fizik ögeleri barındıracak hem de yıkılabilir özelliğe sahip olacak.

The Witcher geliştiricilerinin yeni RPG’si olan Cyberpunk 2077’nin, yüksek grafiklere sahip olacağı biliniyor. Bu bilgiler de bu oyunun heyecanlı bekleyişini artırıyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE