Cyberpunk 2077, E3 2018’de Gösterilecek

Cyberpunk 2077 için E3 2018'de yeni bir video paylaşılacak.

Bildiğiniz üzere Cyberpunk 2077’yi beklemek artık olağan bir hale geldi. Oyunun çıkış tarihinden de umudumuzu kestiğimiz bir dönemde oyun ile ilgili yeni gelişmeleri beklemememiz de aslında oldukça normal. Ancak geçtiğimiz günlerde Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesabı yıllar sonra bir paylaşım yapmıştı hatırlarsanız. Bu paylaşım hiçbir bilgi içermese de, oyun ile ilgili yapılacak duyuruların habercisi olabileceğini düşünmüştük.

Şimdi ise geliştirici şirket tarafından resmi bir açıklama gelmiş değil. Ancak Polonya’nın bir video oyunu sitesinden yayımlanan bir makaleye göre E3 2018’de Cyberpunk 2077 için bir video gösterilecek. Hatta bu etkinlikte basın mensuplarına özel olarak bir oynanış videosu da yayımlanacak. bu bilgiden yola çıkarak da, etkinlik gününde bizim bir sinematik video ile buluşacağımızı söyleyebiliriz. Oyunun geliştirici şirketi CD Projekt RED’in Polonya temelli olduğunu da belirtelim. Dolayısıyla bu söylentinin sadece bir söylenti olmadığını düşünüyoruz.

E3 2018’in ise 12 Haziran 2018 ile 14 Haziran 2018 tarihlerinde yapılacağını belirtelim. Bakalım aylar sonra Cyberpunk 2077 ile ilgili neler göreceğiz, merakla bekliyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE