CS:GO’nun Dust 2 Haritası Güncellenecek

CS:GO'nun bir sonraki güncellemesinde, yeni Dust 2 haritasını deneyebileceksiniz. 

Popüler oyun Counter-Strike: Global Offensive’e küçük bir değişiklik geliyor. Bu değişiklik oyun ile ilgili değil de, hepimizin aşina olduğu bir harita ile ilgili olacak. Valve, sevilen oyununun en popüler haritasında bir değişiklik yapacak. Counter-Strike: Global Offensive’in resmi Twitter hesabından duyurulan bu haberin maalesef bir ayrıntısı yok. Yenilenmiş Dust 2’nin nasıl olacağı konusunda bir bilgi verilmedi.

Dust 2’nin yenilenmiş hali, elbette ki önce test aşamasından geçecek. Bu test aşamasının ise bir sonraki güncellemede olması bekleniyor. Yani CS:GO’nun yeni güncellemesinde, yepyeni bir Dust 2’de oynayabileceksiniz. Bu test aşamasına göre ise, ki muhtemelen testten de bir sonraki güncellemede, harita resmi olarak yenilenmiş olacak.

Oyuncuların bu habere sevindiğini söyleyebiliriz. Şimdilik, bu değişim haberi ile ilgili yorumlar oldukça olumlu görünüyor. Demek ki herkes, ufak da olsa bir değişiklik istiyormuş. Bakalım test aşamasından sonra, oyuncuların bu konudaki fikri nasıl olacak, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE