CS: GO’daki Yeni Silah R8 Revolver’de Değişiklik Yapıldı

Oyunun gelişticisi Valve, ‘Counter-Strike: Global Offensive’in yeni silahı R8 Revolver için yeni bir güncellemenin geldiğini duyurdu.

8 Aralık 2015’de oyuna gelen kış güncellemesinde dahil edilen yeni silahın oyun zevkini kaçıracak türden güçlü olduğu belirtiliyordu. Yüksek isabet yüzdesi olan Revolver R8, ayrıca tek seferde de kill alabiliyordu.

Konuyla ilgili Counter-Strike Blog’u üzerinden açıklamada bulunan Valve, oyun içerisindeki item’lar konusunda değişikler yapmak için standard prosedürü başlattıklarını açıkladı. Öte yandan, söz konusu dengesizliğin oldukça bariz olduğunu ve duruma acilen müdahele edeceklerini belirtmişlerdi.

Uzak mesafeden tek atışla kill alabilen ve fiyatı sadece 850$ olan R8 Revolver silahı çıktığı anda, oyunun dengelerinde büyük değişiklik yaşanmış ve herkes bu fiyatı cep awp’si olarak adlandırmıştı. Özellikle sosyal medya üzerinden Valve’ye bir sürü caps hazırlayan oyunun hayranları, Reddit üzerinden de Valve çalışanlarını değişiklik yapılması için sıkıştırmışlardı.

Gelen ilk güncellemeyle birlikte, c4 kurtarırken silahın ateşlenmesi gibi hatalar giderildi ve 2. güncelleme ile birlikte de silahın vuruş gücü azaltıldı. Gelen güncellemeden sonra da, göğüs hizasından yapılan vuruşta tek mermide rakibi öldürme gücüne sahip olan silahın gücünün; ilerleyen günlerde daha da azaltılması bekleniyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE