Crowfall (Throne War Simulator) İçin Bağış Yağdı!

ArtCraft Entertainment’ın yeni multiplayer online oyunu (MMORPG) ‘’Crowfall’’ için organize edilen bağış kampanyasının başlamasının ardından 3 gün geçmesine rağmen hedef olan 800.000 $’a şimdiden ulaşıldığı duyuruldu.

Şu an itibarıyla, 8.994 bağışçının katılımıyla, toplamda 885.489$ toplanmış bulunuyor (her an artmaya devam ediyor) ve kampanya 25 gün daha sürecek. Konuyla ilgili açıklama yapan şirket yetkilileri, oyun dünyasından bu şekilde bir cevap almanın kendileri çok onurlandırdığını ve mutlu ettiğini söylediler.

Şirketin beyin takımın da, daha önce ‘’Ultima Online’’, ‘’Star Wars Galaxies’’, ‘’Star Wars: The Old Republic’’ gibi oyunların yapımında çalışmış değerli isimler bulunuyor (Gordon Walton’ı bu isimlere örnek olarak verebiliriz).

ArtCraft’ın, ‘’Throne War Simulator’’ yani ‘’Taht Savaşı Simülatörü’’ olarak tanımlandığı bu yeni oyunun da kral, kraliçe, paralı asker veya katil rollerinden birini seçecek, kendi kalelerinizi yapacak, savaş stratejinizi belirleyeceksiniz.

İlk etapta PC sürümü çıkacak oyunun daha sonrasın da, Mac sürümünün hazırlanacağını söyleyen ArtCraft, Crowfall’un konsollara çıkmasının uzak ihtimal olduğunun da altını çizdi. Oyunun satış fiyatının 50$ civarında olması beklenirken ayrıca aylık 15$ olan bir de VIP üyelik sistemi kurulması düşünülüyor.

Oyunun fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE