Counter-Strike Nexon: Zombies’e Stüdyo Modu Geliyor

Counter-Strike Nexon: Zombies'de Sandbox modu oynanabilir olacak.

Bilindiği üzere Counter-Strike Nexon: Zombies, zombilerle savaşabileceğiniz ve ücretsiz olarak edinebildiğiniz bir mod. Bu modda  PVP ve PVE seçenekleri ile orijinal oyunun tüm içeriğinin; yeni oyun modları, haritalar, silahlar ve zombi topluluklarının bulunduğunu belirtelim. Ayrıca Zombie Sığınağı isimli hayatta kalma modu ve Zombie Escape adlı kaçış modu gibi farklı modlar da bulunuyor.

Geliştirici şirket Nexon da Counter-Strike Nexon: Zombies’e, Stüdyo Modu ekliyor. Stüdyo modu da, oyunun kendisi gibi, ücretsiz oynanabilir olacak. Stüdyo modunda, yeni haritalar ve seviyeler yaratabileceksiniz. Build Scanner License, Build Minigun License ve Build License 2 Type’da diğer oyunular ile bir araya gelerek, yeni haritalar yapabilir ya da oyunda var olan altı haritayı geliştirebilirsiniz.

Nexon, bu yeni modunu duyurmak için bir etkinlik gerçekleştirecek. 29 Kasım’da başlayıp 6 Aralık’a kadar sürecek bu etkinlikte, Build Scanner ya da Build Minigun lisansını edinebileceksiniz. Counter-Strike Nexon: Zombies’de Sandbox modunu, Steam’den ücretsiz edinebileceğinizi hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE