CoD’un Ascendance DLC’si, PS3, PS4, PC’ler İçin Geliyor

Mart 2015’de Xbox 360 ve Xbox One’in çıkan ‘’Call of Duty: Advanced Warfare’’in Ascendance DLC’si 30 Nisan 2015’de PlayStation 3, PlayStation 4 ve PC’ler için gelecek.

Oyunun dağıtımını yapan ‘’Activision’’ ile Microsoft’un arasında yaptığı anlaşma gereği, DLC ilk olarak Xbox oyun platformları için gelmişti. 50$’lık Call of Duty: Advanced Warfare DLC Pass’a sahip olanların bedavaya sahip olabilecekleri DLC’yi ayrı olarak 15$’a satın alabilirsiniz. DLC’nin içeriğinde şunlar bulunuyor:

  • 4 yeni multiplayer oyun haritası: Perplex, Site 244, Climate ve Chop Shop
  • Yeni Silahlar: OHM türündeki makinalı silah ve pompalı tüfek
  • 2. Exo Zombi Modu: John Malkovich, Rose McGowan, John Bernthal ve Bill Paxton karakterlerinin zombilere karşı savaştığı bir oyun modu.
  • Exo Grapple: Bu mod sayesinde oyuncular 2. silahlarına daha hızlı ulaşabilecek ve daha hızlı hareket edebilecekler.

Ocak 2015’de çıkan ‘’Havoc’’ isimli genişleme paketinden sonra gelen ‘’Ascendance’’, CoD: Advanced Warfare’a gelen 2. DLC oldu. İlerleyen dönemlerde, oyuna Supremacy ve Reckoning isminde 2 genişleme paketi daha gelecek. Gelecek olan bu güncellemeler için, resmi bir tarih ise henüz açıklanmış değil.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE