Codemodeon Yeni Oyunu Header Goal VR’ı Yayımlamaya Hazırlanıyor

Bir çok yeni nesil teknolojiyle interaktif tecrübeler sunan Codemodeon, yeni oyunu ‘’Header Goal VR’’ ı piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Sanal gerçeklik (VR: Virtual reality) oyunu olan Header Goal VR’da kullanıcılara, simülasyon dinamiklerine sahip, fizik tabanlı bir aksiyon tecrübesi sunuluyor. Axel Rix isimli karakteri kontrol ettiğiniz oyunda, antrenman sahasında size atılan toplara kafa atarak karşınızdaki hedefleri vurmaya çalışıyorsunuz. Oldukça eğlenceli bir kurgu oluşturulurken, yüksek skorlar elde edebilmek için hedeflere vuruş sırasına dahi dikkat etmeniz gerekiyor. Öte yandan, kullanıcıların kendilerini Axel Rix gibi hissetmeleri için seslendirme ve etkileşimlerde mevcut. Kısacası bu oyunda kendinizi farklı bir gerçekliğe adım atarken bulacaksınız.

Bu keyifli futbol oyununun 2016’nın sonuna doğru Oculus ve HTC Vive sürümleriyle piyasaya çıkması planlanıyor.
Header Goal VR’ın tanıtım videosuna haberin sonunda göz atabilirsiniz.

Müşterileri için yaratıcı interaktif tecrübeler üreten Codemodeon, üretimlerinde sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçekliği kullanıyor. Codemodeon’un markaya özel tasarım, oyunlaştırma, saha pazarlaması, etkinlik yönetimi ve sosyal medya entegrasyonu gibi birçok hizmeti de mevcut.

[youtube id=”yhfcj-G0QdQ”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE