Clash of Clans, Eski iOS Sürümlerinde Çalışmayacak

Oyunun geliştiricisi SuperCell, resmi siteden yaptığı açıklama ile Clash of Clans’ın artık iOS’un 5.1.1. versiyonu altındaki sürümlerinde çalışmayacağını belirtti.

Eski bir iphone ya da ipad kullanıp, aynı zamanda Clash of Clans oynayanların dikkat etmesi gereken bu duyuruda, artık iOS sürümünüz 5.1.1. altında ise, ya bunun bir üst sürümüne ya da son sürüm iOS’a güncellemeniz gerekecek. Oyun, iPhone, iPad ve iPod farketmeksizin, iOS 5.1.1 sürümünün altında artık çalışmayacak. Oyunun geliştiricisi SuperCell, oyunun daha stabil çalışması ve teknik nedenlerden dolayı bu kararı aldıklarını açıklamasında belirtti.

İlk olarak 2012 yılında iOS sürümü ile çıkan oyun, en çok oynanan strateji oyunu ünvanını eline aldı ve tüm dünyada mobil üzerinden en çok oynanan strateji oyunu haline geldi. Aynı tarzda yapılan bir çok oyuna ilham veren Clash of Clans, piyasaya çıktıktan yaklaşık 1 yıl sonra da Android’e geldi ve şu an indirilme sayısı 100 milyonu aştı.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda, kendi köyünüzü geliştirip büyük bir imparatorluk haline getirmeye çalışıyorsunuz ve bir klana dahil olup diğer klanlara meydan okuyorsunuz. Kale Savaşı isimli oyundan farklı olarak, Android ve iOS kullanıcıları oyunu aynı server üzerinden oynayabiliyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE