Cities: Skylines’a Uçuş Modu (Flight Cimulator) Eklendi

Colossal Order’ın geliştiricisi, Paradox Interactive’in yayımcısı olduğu şehir kurma simülasyonu oyunu ‘’Cities: Skylines’’ a Flight Cimulator isimli bir uçuş modu eklendi.

Microsoft tarafından çıkartılan ‘’Flight Simulator’’ oyunundan, ‘’Ulysius’’ isimli Steam kullanıcısı tarafından alınarak uyarlanan bu yeni modu Steam’in web sayfasından edinebilirsiniz. CTRL ve A tuşlarına aynı anda basarak, uçuş moduna geçebilir ve W,A,S,D tuşlarıyla kontrolü sağlayabilirsiniz, ayrıca F8 tuşuyla config’e girip istediğiniz şekilde tuşları ayarlamanız da mümkün. ‘’Ulysius’’ isimli, kullanıcı ileriki güncellemelerle daha birçok yeniliğin ‘’Flight Cimulator’’ a ekleneceğini ayrıca belirtti. Oluşturduğunuz şehre yukarından bakarken, Grand Theft Auto 5’in Los Santos şehir haritası üzerinde yol alacağınızı da ayrıca belirtelim.

Yakın zamanda, oyunun ‘’First Person Kamera Modu’’ gene bir Steam kullanıcısı tarafından geliştirilerek yayımlanmıştı. Anlaşılan o ki, oyunun ciddi bir hayran kitlesi oluşmuş durumda.

15 Mart 2015’de piyasaya çıkan ve Steam’de en çok satılan oyunlar arasında bulunan ‘’Cities: Skylines’’ lansmanından sonraki ilk 24 saat içinde 500.000 kopya satmayı başarmıştı.

Aşağıda, ‘’Flight Cimulator’’ modunun nasıl göründüğüne dair bazı görselleri paylaşıyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE