Child of Light 2 Geliyor

Child of Light'ın ikinci oyununun yapım aşamasında olduğu konuşuluyor.

Ubisoft, sevilen oyunu Child of Light için bir duyuru yapmıştı ancak bu duyuru sadece, oyunun Nintendo Switch versiyonun yapıldığını söylüyordu. Bunun dışında bu oyun için resmi bir duyuru maalesef yapılmadı ancak Twitter’da oyunun ikincisinin yapıldığı üzerine sinyaller verildi.

Ubisoft Kreatif Direktörü Patrick Plourde, resmi Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Bu paylaşım, Child of Light için yeni projelerin olduğunu söylüyordu. Elbette ki ikinci bir oyundan bahsetmiyordu. Ancak Plourde’nin paylaştığı fotoğrafı inceleyenlerin dikkatini çeken başka bir şey oldu: masada bir kağıdın üzerinde Child of Light 2 yazıyor. Daha doğrusu yazının sadece Light 2 kısmı net bir şekilde görülüyor ancak tabii ki hepimizin bunun Child of Light 2 olduğunu düşünüyoruz. Plourde’nin bu paylaşımına aşağıdan bakabilirsiniz.

Bu oyunun ikincisi ile ilgili elimizde resmi hiçbir bilgi ya da duyuru olmadığını da hatırlatalım. Umarız Ubisoft kısa zamanda bu konu ile ilgili bir açıklama yapar da yeni oyunun ne zaman geleceğini ve hikayesinin nasıl olacağını öğrenebiliriz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE