CES 2017’nin En İyileri

En yeni teknolojilerin olduğu, ABD’de yapılan ve şirketlerin yeni ürünlerini tanıttığı bir etkinlik olan CES 2017’nin en iyilerini sizler için derledik.

En iyi dizüstü bilgisayar – Lenovo ThinkPad X1 Carbon

ThinkPad X1 Carbon ince çerçevesi, güçlü pili ve kurşun geçirmez yapısıyla rakiplerinin bir tık önüne geciyor .

En iyi bütçeli dizüstü bilgisayar- Samsung Chromebook Plus

Google Chrome OS; öğrencilerin, iiletmelerin ve günlük kullanıcıların ihtiyaçlarına gittikçe daha çok cevap verebilecek hale geliyor. Ancak bu hizmeti uygun fiyata bulmak biraz zor. Chromebook Plus 12,3 inç 2400×1600 ekran ve 449$ fiyatıyla en uygun dizüstü bilgisayar.

En iyi masaüstü- HP Envy 34

Daha ince, daha güçlü, daha güzel ses ve kavisli yapısıyla CES 2017’nin en iyi masaüstü bilgisayarı HP Envy 34. 3440×1440 çözünürlüğü ve HP model telefonlar için ayrı bir şarj bölgesine sahip olmasıyla rakiplerinden farklı.

En iyi TV – LG OLED TV W

İnanılmaz görüntü kalitesi ve inceliği ile TV teknolojisinin geldiği son noktayı ortaya koyan LG W serisi TV’ler OLED teknoloji kullanılarak birçok farklı yenilik sunuyor.

En iyi akıllı telefon – ASUS ZENFONE AR

Google’ın Project Tango teknolojisi AR yani artırılmış gerçeklik teknolojisi dış dünya ile sanal dünyayı birleştiren en yeni teknolojilerden biridir. ASUS ZENFONE AR bu teknoloji kullanan ve size VR’dan farklı deneyimler sunan bir bir yeni akıllı telefondur.

En iyi otomobil

Audi ve NVIDIA iş birliğine tasarlanan ve üretilen bu aracın “kendinden sürüş” özelliği ile tanıtımı yapıldı. 3 yıl içerisinde yollara çıkması planlanan ve kendisi tarafından gezinmekle kalmayıp, insanları içeriden takip edebilen, insanın bulunduğu yerde bile akıllı bir yardımcı pilot görevi görecek şekilde tasarlandı.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE