Cehennem Silahı Dizi Oluyor

Unutulmayan filmlerin beyazperdenin ardından televizyon ekranlarına gelmesine artık şaşırmıyoruz. Bu defa unutulmaz film serileri arasında yer alan “Lethal Weapon (Cehennem Silahı)’u televizyon ekranlarında göreceğiz.

Başrollerinde Hollywood sinemasının başarılı aktörlerinden Mel Gibson, Danny Glover, Gary Busey ve Mitchell Ryan gibi isimlerin yer aldığı ve bir döneme damgasını vuran seri filmlerinden biri olan Lethan Weapon (Cehennem Silahı) dizi olarak uyarlanıyor. Deadline’ın haberine göre iki polisin başından geçenleri anlatan aksiyon filmi Fox tarafından televizyona uyarlanacak.

Televizyona uyarlanacak olan dizinin senaryosunu, geçtiğimiz sezon ekranlara veda eden ve birçok hayranını üzen polisiye dizisi Forever’ın yaratıcısı Matt Miller kaleme alacakken, yönetmen koltuğunda henüz kimin oturacağı belli değil. Dizi projesi olarak karşımıza çıkacak olan Cehennem Silahı’n da kimlerin rol alacağı da henüz belli olmayan bilgiler arasında.

Yönetmenliğini Richard Donner’ın yaptığı, 1987 yılının aksiyon filmleri arasında yer alan Cehennem Silahı, yakaladığı başarı ile üç devam filmi ile beyazperde de yer almıştı. Los Angeles polis teşkilatının iki başarılı dedektifi Çavuş Roger Murtaugh ve Çavuş Martin Riggs’in yollarının bir banka soygunu ile kesişmesiyle yaşadıklarını konu alan filmde Mel Gibson, karısını trafik kazasında kaybeden oldukça çılgın bir polisi canlandırırken, Danny Glover ise emekliye ayrılmak ve sakin bir hayat geçirmek isteyen bir polisi canlandırmıştı.

‘Cehennem Silahı’ beyazperde de yakaladığı başarıyı televizyon ekranlarında da yakalayacak mı bilinmez ama projenin film severler tarafından oldukça heyecanla beklendiği kesin.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE