CD Projekt Red, Yeni Açıklamalar Yaptı

CD Projekt Red Cyberpunk 2077 ve ganimet kutuları ile ilgili bir açıklama yaptı. 

Ganimet kutuları ve oyun içindeki mikro ödemeler artık hepimizin duyduğu ve hakkında çok da olumlu şeyler düşünmediği bir konu. Cyberpunk 2077’de de çevirimiçi unsurların bulunacağının söylenmesinden sonra gözler bir açıklama için, CD Projekt Red’e çevrilmişti. geliştirici şirket de beklenen açıklamayı yaptı.

CD Projekt Red, bu konu hakkında şunları söyledi: “Bizim bu konu hakkındaki duruşumuz, The Witcher 3: Wild Hunt ve Gwent: The Witcher Card Game ile aynı olacak. Eğer bir oyunu tam fiyatı ile satın alıyorsanız, karşılığında büyük, iyi kalitede içerik almalısınız. Bu içerik, size çok uzun süre keyifle oynayabileceğiniz bir oyun deneyimi sunmalı. Bu, uzun süre tanımı farklılık gösterse de, bizim için her zaman ana hikaye ile 50-60+ saati, yan içerikler ile yüzlerce saati ifade ediyor. Kullanıcılar ne için ödeme yaptıysa, onu elde edecek. Bunun yanı sıra, kaliteyi arttırmak için her zaman elimizden geleni yapıyoruz. Oyununuzu arkadaşlarına öneren mutlu bir oyuncudan daha iyi bir reklam yoktur.”

CD Projekt Red adına konuşan Marcin Iwiński, sözlerine şunları da ekledi: “Cyberpunk 2077’ye gelecek indirilebilir içerikler, oyuna ofak yenilikler getiren bedava içerikler olacak.” Ayrıca The Witcher serisinin onlar için çok önemli olduğunu da belirten Iwiński, maalesef şu sıralar 4. bir The Witcher oyunu düşünmediklerini çünkü artık Cyberpunk 2077’nin zamanı olduğunu söyledi.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE