CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 İçin Kolları Sıvıyor

2015’in en iddialı yapımı olarak kabul edilen Witcher 3: Wild Hunt’ın geliştiricisi Polonyalı CD Projekt RED, büyük projesi Cyberpunk 2077 oyunu için kolları sıvama kararı aldı.

GameSpot’a yapılan açıklamalarda stüdyoda çalışanların büyük bir kısmının Cyberpunk 2077’in yapım çalışmalarına yönlendirildiği belirtilirken, oyunun mimarlarından Mateusz Tomaszkiewicz şu an için tamamen yeni oyuna odaklanıldığını açıkladı. Cyberpunk 2077’nin çok büyük bir proje olacağı ve firmadaki herkese ihtiyaç olduğu paylaşılan bir başka bilgi olurken, tam kadro çalışmaları için biraz daha süreye ihtiyaç olduğu belirtildi.

Daha önce yaptığı açıklamalarda CD Projekt RED, en az 2017’ye kadar Cyberpunk 2077 için planlarının olmadığını ve tüm enerjilerini Witcher 3: Wild Hunt’a yönlendirdiklerini açıklamıştı. Öte yandan, yeni oyunun Witcher 3’e göre çok daha büyük olacağı açıklanmıştı. Uzun süredir Ortaçağ dönemde geçen yapımlar üreten CD Projekt RED, bu oyunda ise değişik bir fantezi dünyası temasıyla geliyor.   Cyberpunk 2077’de ileri teknolojilerin insan ırkına hâkim olmaya çalıştığı bir bilim kurgu, RPG türünde kendinizi bulacaksınız.

CD Projekt RED, şu an için 2016’nın ilk yarısında Witcher 3 için piyasaya çıkaracağı ‘’Blood and Wine’’ isimli yeni DLC’si için çalışmalarını yürütüyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE