Cava Racing’e 7 Nisan Güncellemesi ve Android Sürümü

Indie (Bağımsız) oyun stüdyosu Umber Games tarafından geliştirilen mobil oyun ‘’Cava Racing’’ e 7 Nisan 2015’de büyük bir güncelleme paketinin geleceği duyuruldu.

Oyunculardan gelen geri dönüşler ışığında, oyuna dâhil olacak yeni özellikler şöyle:

  • Yeni yarışlara daha hızlı başlayabilme
  • Uzay gemisini kontrol edebilme seçenekleri 3’e çıkarıldı ayrıca ileri düzey oyuncular için hassas ayar yapılabilme seçeneği eklendi
  • Yeni zırh sayesinde daha hızlı yarışılacak
  • Oyun, iPhone 4’lerle uyumlu hale getirildi

Yaratıcı bir oyun ortaya koyan Finlandiyalı firma, ‘’Cava Racing’’ i 11 Şubat 2015’de iOS’lar için 1.99$’dan satışa çıkarmıştı.

Değişik bir grafik tasarımı olan oyunda uzay geminizle zamana karşı bir yarış yapıyorsunuz. Oyunun temposu yukarıdan aşağıya tasarlanmış farklı parkurlar sayesinde oldukça yüksek ve zaman zaman kafanız karışabilecek. Oyundaki diğer itemlar olan boost ve teleportları yerinde kullanmalı ve her yarışı daha kısa sürede bitirmelisiniz. Ayrıca, oyunun diğer oyunculara karşı yarışabileceğiniz bir multiplayer modu de bulunuyor.

Cava Racing’in uzun zamandır beklenen Android sürümü 10 Nisan 2015’de çıkarken, oyunun tanıtım videosuna da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE