Castle Clash’ın (Kale Savaşı) 8 Mayıs 2015 Server Bakımı

Castle Clash’ın (Kale Savaşı) resmi forumundan yapılan açıklamaya göre oyunun Android sürümü için serverlar, 8 Mayıs 2015’de bakıma girecek.

Server saatiyle (aynı zamanda oyundaki saat) 02:00’de gerçekleşecek olan server bakımının 90 dakika sürmesi planlanıyor. İşin güzel yanı, 7 Mayıs 2015’den önce oyuna girmiş olan kullanıcılara bakım sonrası 400 gem (zümrüt) hediye edilecek. Hatırlarsanız, 10 Nisan’daki server bakımı sonrasında oyun severlere 200 gem armağan edilmişti.

Oyun içerisinde çıkan bug’ları ve güncellemeleri çok seri şekilde yapan IGG artık server bakımlarını da, resmi forumu vasıtasıyla çok önceden Castle Clash (Kale Savaşı) kullanıcılarıyla paylaşmaya başladı.

2 Nisan güncellemesiyle oyuna, Krest oluşturma özelliği, Kayıp Diyar’da (Lost Realm) yeni boss dövüşü ve Destroyer (Yok Edici), Medusa (Siren) gibi efsane kahramanlar dâhil edilmişti. Yaklaşık 20.000 kırıkla alabileceğiniz Medusa, uzun zamanın ardından oyuna eklenen (kırıkla alınabilecek) son efsane kahraman oldu. Destroyer (Yok Edici) ise oyuna küçük bir servet dökenlere (toplamda 300K Gem satın alanlara) hediye ediliyor ve çok güçlü özellikleriyle dengeleri oldukça değiştirmiş durumda. Kullanıcılar özellikle Minotaur Chieftain yerine, Destroyer’ı kullanmaya başladılar.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE