Castle Clash’e (Kale Savaşı) Yenilikler Geliyor

Castle Clash (Kale Savaşı) Mayıs ayına yeni güncelleme ile birlikte yeni sistemlerle gelmeye hazırlanıyor.

Nisan ayında gelen Lost Realm (Kayıp Diyar) yeniliğinden sonra uzun zamandır herhangi bir sistem eklenmeyen oyuna, guilddeki arkadaşlarınızla birlikte katılabileceğiniz yeni bir mesa sistemi geliyor. Bu sistemde, oyunun resmi sitesi olan IGG tarafından verilen kısa bilgiye göre, guilddeki arkadaşlarımızla ya da rastgele gelecek kişiler ile birlikte yaratıklara karşı defans yapacağız. Seviyeler, saldıracak bosslar ve kazanılacak ödül hakkında ise şimdilik bir bilgi yok. Yeni gelecek sistem hakkında “sneak peek”, Castle Clash’ın resmi twitter sayfasından paylaşıldı.

En son gelen güncellemede, oyunda bulunan arkadaşlarımızla ve guilddeki kişilerle birlikte kayıp diyarda bulunan Boss’a saldırma özelliği kazanmıştık. Bu güncellemede bir ilk olarak, diğer kişilerle birlikte defans yapacağız. Son gelen güncellemeler gösteriyor ki, artık oyunda sadece kendimizin güçlü olması yetmeyecek; oyunda gelişmemiz için guild’imizde bulunan kişilerin de oldukça güçlü olması gerekecek. Tabi birde, guild dışında güçlü kişilerle arkadaş olmamız ve onlarla etkileşime girmemiz gerekecek.

Bu sistem ile birlikte gelecek olan güncelleme için resmi tarih henüz IGG tarafından açıklanmasa da, oyuncular tarafından bir hafta içerisinde geleceği konuşuluyor. Yeni güncelleme ile birlikte, yeni efsanevi kahraman geleceği konusunda da henüz resmi bir bilgi yok.

 

 

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE