Castle Clash’e (Kale Savaşı) Yeni Boss Dövüşü Mü Geliyor?

Oyunun yapımcısı IGG’in, resmi Twitter hesabından paylaştığı resim, oyuna yeni bir ‘’Boss dövüşü’’ dâhil edilmesi üzerine çalışmaların olduğunu düşündürdü.

Oyun zevkini arttırmak için, Castle clash’ı (Kale Savaşı) sürekli geliştiren IGG, oyunun çıkış tarihinden bugüne kadar yayımladığı güncellemelerle birçok görevi, kahramanı ve yeniliği oyuna ekledi.

Artık çoğu oyuncu da 9/9 becerisi olan Pumpkin Duke (Balkabağı Dükü), Cupid (Aşk Tanrısı) gibi efsane kahramanların olması boss dövüşlerini keyifsiz hale getirdi. Bazı guild’larda günlük “Boss 3” dövüşlerinde tek kişinin, 120 milyon HP vurarak yendiğini gözlemlemeye başladık. İşte bu saydığımız sebeplerden ötürü ayrıca, Kale Savaşı oyuncularından da gelen talep doğrultusunda oyuna yeni bir Boss dövüşü dâhil edilme ihtimalini yüksek buluyoruz.

IGG’nin attığı tweette, Guild’daki Boss’lara karşı değil de ‘’Lost Realm’’ (Kayıp Diyar) da yeni bir Boss dövüşü olacağa benziyor. ‘’Sneak Peek’’ yazan resimde de görüleceği üzere normalde yalnız takıldığınız Lost Realm’de (Kayıp Diyar) artık guild’daki veya dışardaki arkadaşlarınızla Boss’a karşı savaşacaksınız. Bakalım bu özellik ne zaman oyuna dahil edilecek?

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE