Castle Clash’da (Kale Savaşı) Yeni Kahraman: Siren (Denizkızı)

Castle Clash’a (Kale Savaşı) yeni gelecek efsane kahramanın ismi belli oldu.

Oyunun yapımcısı IGG, kullanıcılardan gelen isim önerilerini oya sunması sonucu, yeni efsane Hero’nun ismi ‘’Siren’’ olarak belirlendi.

Muhtemelen ‘’Denizkızı‘’ olarak Türkçe sürüme eklenecek kahramanı kırıklarla (shards) alabileceksiniz. Resmi bir açıklama görmemekle beraber, oyucular arasında 20.000 kırık karşılığı elde edilebileceğine dair konuşmalar mevcut. Kale Savaşını eğer düzenli oynuyor ve verilen tüm günlük görevleri yerine getiriyorsanız, günde yaklaşık 400-500 kırık toplayabilirsiniz.

Genel olarak, kahramanların yeteneklerini arttırmak için kullanılan kırıklar artık büyük önem kazanmış durumda. Siren’in (Denizkızı) yeni güncellemeyle oyuna dâhil olacağı bilgisi verilirken, kesin tarihi henüz bilmiyoruz. Oyuna en son 7.500 kırıkla alınabilecek ‘’Immortep’’ eklenmişti.

Öte yandan oyuna, şu ana kadar toplamda 300.000 Gem satın alan kullanıcılar için 5/5 Life Drain yeteneği olan Destroyer (Yok Edici) isimli kahramanın geleceği bilgisi paylaşılmıştı. Ek olarak, eksik kretlerinizi tamamlayacak ‘’bonus kret’’ uygulamasının oyuna dâhil edileceği açıklanmıştı.

Destroyer (Yok Edici) oyuna çok para harcayanlar için dengeleri değiştirici bir kahraman olarak görünse de, Siren de (Denizkızı) çok para harcamayı sevmeyen, azimli kullanıcıların takımlarını destekleyecek.

Yeni efsane kahraman olan Denizkızı’nın, 1 Nisan 2015 tarihinde gelecek olan güncelleme ile, oyuna dahil edilmesi bekleniyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE