Castle Clash (Kale Savaşı) Yeni Güncelleme Dedikoduları

Castle Clash (Kale Savaşı) için yeni güncelleme sabırsızlıkla beklenirken, forumlarda konuyla ilgili dedikodular dolaşmaya devam ediyor.

40.500 kırıkla alınabilecek, yeni efsane kahramanın geleceği haberini daha önce yapmıştık. Yaklaşık 1.5 – 2 ay boyunca, kırık biriktirmenizi gerektirecek bu hero, şu an için kullanıcıları en çok heyecanlandıran unsur. Bazı kullanıcılar, bunun olma ihtimalinin düşük olacağını ancak Gem’lerle elde edilecek bir kahramanın dahil edileceğini düşünüyorlar. Çok da haksız değiller çünkü IGG’in Gem satarak bir yandan para kazanması da lazım 🙂

Öte yandan, oyunun Boss kavgalarının zevk vermemesinden ötürü, guild olarak saldırabileceğiniz güçlü bir Boss dövüşü beklentiler dahilinde. Artık, oyuncular o kadar güçlü kahramanlara sahip oldularki, Boss 3’ü bile tek başına yenen kullanıcılar mevcut.

Guidlar arası savaş, bunun oyuna muazzam keyif katacağını düşünüyoruz, keza stratejiler çok önem kazanacaktır.

Kayıp Diyardaki Boss dövüşü, IGG’nin resmi twitter hesabından duyurulmuştu, gelecek güncellemenin içeriğinde olup olmayacağını henüz bilmiyoruz.

Bu arada hâlâ resmi bir açıklama olmadığı ama gelişmeleri yakından takip ettiğimizi belirtelim. Gelen güncelleme, her zamanki gibi ilk olarak Android’e sonra iOS’a gelecektir.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE