Castle Clash (Kale Savaşı) Güncellemesi Sonunda iOS’lara Geldi

Android kullanıcıları için 2 Nisan’da gelen Castle Clash (Kale Savaşı) güncellemesi, iOS platformuna bugün itibariyle (sonunda) geldi.

Oldukça büyük bir güncelleme ile Nisan ayına giriş yapan Castle Clash, ilk olarak yerli serverlara daha sonra da Amerikan Server’ına güncellemeyi geçmişti. Normalde güncellemeleri bir – iki hafta sonra alan iOS kulanıcılarına güncelleme, bu sefer tam 1 ay sonra geldi.

Forumlarda uzun süre bu konu ile ilgili sıkıntılarını dile getiren iOS kullanıcılarına, IGG ekibi 600 gem hediye gönderdi. 2 hero ve bir boss ile birlikte gelen güncelleme, Castle Clash tarihindeki en büyük ve en önemli güncellemelerden biri.

siren

İlk basışta gelen Siren

Gelen 600 hediye gem’i, diğer kullanıcıların yaptığı gibi ben de hemen harcamaya koyuldum, ve yeni legendary hero olan Siren’i, ilk deneme de almayı başardım 🙂 Güncelleme ile gelen özellikler şu şekilde:

  • 300.000 gem satın alanların sahip olabileceği Destroyer ismindeki legendary hero oyuna eklendi.
  • Gem roll veya 20.000 shard karşılığında kullanıcıların sahip olabileceği Siren ismindeki legendary hero oyuna eklendi.
  • Kar yağışlı arkaplan kaldırıldı.
  • Kayıp Diyar’a, arkadaşlarınız ya da guildinizdeki bir kişi ile birlikte saldırabileceğiniz yeni bir boss eklendi.
  • Kayıp Diyar’a getirilen özellik ile artık, altınlarınızla dükkana gelen rastgele eşyaları satın alabileceksiniz.

Oyun hakkında daha detaylı bilgiler için, castle clash rehberi isimli yazı dizimizi takip edebilirsiniz. Yeni eklenen kahramanlar ve çeşitli ipuçları ile ilgili video anlatımları da yakın zamanda sitemiz üzerinden yapılacaktır.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE