Carol Filminin İlk Klibi Karşınızda

Yeni yılın merakla beklenen filmleri arasında yer alan ve prömiyerini 17 Mayıs’ta Cannes Film Festivali’nde yapan ‘Carol’ filminin ilk klibi seyircisiyle buluştu.

Yönetmen koltuğunda “I’m Not There (Beni Orada Arama)”, “Far from Heaven (Cennetten Çok Uzakta)”, ’’Velvet Goldmine’’ filmlerinin yönetmenliğini yapan Todd Haynes bulunduğu,  senaryosunun Patricia Highsmith’in “The Price of Salt” romanından uyarlandığı “Carol” Oscar aday adayı olmasıyla ve oyuncu kadrosuyla bir hayli merak edilen filmler arasında yer almakta.

Ülkemizde 29 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan Carol’un başrollerinde ‘’Her (Aşk)’’, “Side Effects (Acı Reçete)”, “The Girl with the Dragon Tattoo (Ejderha Dövmeli Kız)’’, “The Social Network (Sosyal Ağ)” gibi filmlerden tanıdığımız ve  Cannes Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu ödülünü alan güzel oyuncu Rooney Mara ve “Cinderella (Sindirella)’’, “Truth (Gizli Dosya)”, The Curious Case of Benjamin Button (Benjamin Button’ın tuhaf hikâyesi)’’ gibi filmlerde rol alan Oscar ödüllü güzel oyuncu Cate Blanchett’in yer aldığı ‘Carol’ 1950’li yıllarda New York’ta geçen yasak bir aşkı anlatıyor. Carol, kocasından boşanmaya çalışan ve çok sevdiği kızının velayetini almak için çabalayan güzel, alımlı bir kadındır. Therese ise daha hayatın çok başında olan, bir butikte çalışan genç bir kızdır. Bu iki güzel kadının yolları bir gün Carol’un Therese’in çalıştığı butiğe gelmesi sonucu kesişir ve Threse, Carol’un güzelliğine, asaletine aşık olur.Bu hayranlık zamanla ikisinin de başa çıkamadığı bir yasak aşka dönüşür. Artık ikisi de bambaşka bir hikayenin başrolünde yer almaktadır. Kocası, Carol’u kaybetmemek için elinden geleni yaparken Carol’da bu yasak aşktan vazgeçmeyecektir.

Ülkemizde 29 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan ‘Carol’un yayımlanan ilk klibini yazının devamında izleyebilirsiniz.

[youtube id=”ezZilTUuzIQ”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE