Carmageddon: Reincarnation Çıkış Tarihi 21 Mayıs’a Ertelendi

Geliştirici ‘’Stainless Games’’, ‘’Carmageddon: Reincarnation’’ ın çıkış tarihini bir ay erteleyerek 21 Mayıs 2015 olarak belirledi.

Stainless Games tarafından yapılan resmi açıklamada, gece gündüz yoğun çalışma programına devam etmelerine rağmen, bazı teknik hatalarla karşılaştıklarını söyleyen şirket yetkilileri destekcilerinden özür diledi. Ayrıca, oyunu daha erken çıkarmak yerine daha kaliteli bir oyun yaratmanın ana hedef olduğunun da altını çizdiler. Oyunun, 23 Nisan 2015’de oyun severlerle buluşması bekleniyordu.

Serinin ilk oyunu 1997’de piyasa çıkmış ve kült olmayı başarmıştır. Normal araba yarışlarında, yoldan geçenlere çarpmamaya çalışırken, bu oyundaki temel amacınız yoldan geçenleri ezmek. 2012’de başlatılan Kickstarter’la beraber yeni oyunun oluşturulması için oyun severlerden 400.000 dolar bağış talep edilmiş ve 625.000 dolar toplanmıştı. Şubat 2013’de, 3.5 milyon dolarlık bir fon daha bulan ‘’Stainless Games’’ çalışmalarını hızlandırdığı gibi oyunu daha zevkli hale getirecek birçok özellik ekledi.

PC sürümünün ardından, ’’Carmageddon: Reincarnation’’ ın, Xbox One ve PlayStation 4’lara ne zaman geleceği ise henüz belli değil. Oyunu, Steam üzerinden 49TL’ye satın alabileceğinizi de son olarak hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE