Candy Crush Saga’da 2000. Seviye Duyuruldu

En popüler oyunlardan biri olan Candy Crush Saga’nin yeni güncellemeleri duyurulurken 2000. seviyenin de oyuna eklendiği açıklandı.

Oyunun geliştiricisi King’in duyurusuna göre artık oyunda 2000. seviye oynanabilir ve bunu oynamak için 1999. seviyeye gelinmiş olması gerekmiyor. Oyunda şu anda, 5 Ekim’e kadar sürecek bir oyun içi canlı etkinlik mevcut. Bu oyun içi canlı etkinlikte 10. seviyeye çıkmak, yeni gelen 2000. seviyenin oynanabilir olmasını sağlayacak.

Bu etkinlikte de amaç şekerleri toplamak ve Renk Bombalarını patlatmak. Seviye geçildiğinde oyunculara 2 tane Renk Bombası ve her güçlendiriciden birer tane olacak şekilde hediyeler verilecek.

Artık içinde 2000. Seviyeyi de barındıran Candy Crush Saganın 1 trilyon oyun oturumunu da aşmış olduğu belirtildi.

Bunların yanı sıra King bu duyurusu ile oyunla ilgili çeşitli bilgileri de paylaştı. Bu bilgilere göre; 2012’nin Nisan ayında Facebook’ta oynanmaya başlayan oyunun ulaştığı 1 trilyonluk oturum sayısı, herkesin 140 defa oyunu oynamasına eşit olarak açıklandı. 7 kıtada da oynanan Candy Crush Saga’nın en çok Pazar günleri oynandığı da yapılan açıklamalar arasında. Ayrıca mobilde bu oyunu oynayan oyuncuların günlük şeker kaydırmaları, dünyanın en yüksek gökdeleni olan 828 metrelik Burj Khalifa’dan 140 bin kat daha fazla olarak belirtildi.

Candy Crush Saga’nın 2000. seviyesi için yayımlanan tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”sK56EjEn6Zc”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE