Camp Pokemon’un Android Sürümü Yayımlandı

Ekim 2014’de iOS sürümü yayımlanan Pokemon’un mobil oyunu ‘’Camp Pokemon’’ geçtiğimiz günlerde Android’ler için piyasaya çıktı.

Çocuklara yönelik olan oyunda Pokemon temalarından oluşan bir ortamda gezintiye çıkılırken, Pokemon yetiştiricisi olmanın sırları öğretiliyor. Vahşi doğada Pokemon arayışının konu edildiği oyunda ayrıca doğru yakalama tekniklerini anlatan birçok küçük oyun yer alıyor. Kullanıcıların kendi fotoğraflarını koymalarına imkân sağlanırken ayrıca oyun içerisinde kazandıkları Pokemon çıkartmalarıyla resimlerini süsleyebilecekler. Öte yandan, oyunun Windows cihazları için gelip gelmeyeceğine dair herhangi bir açıklama mevcut değil.

Camp Pokemon; Pokemon TV, Pokemon TCG Online, Pokemon Shuffle, Pokdex sonrası yayımlanan son mobil oyun olurken, şu an için herkes iOS ve Android sürümleriyle bu sene içerisinde yayımlanacak Pokemon Go’yu bekliyor. Tüm dünyanın aynı anda Pokemon yakalayacağı ve virtual reality (sanal gerçeklik) teknolojisiyle desteklenen Pokemon Go’da kullanıcılara benzersiz bir tecrübe sunulacak.

Pokemon serisinin bu sene 20. yıldönümü kutlanırken, oyunun mimarı Shigeru Miyamoto geliştirme çalışmalarının aslında 1990’larda başladığını açıkladı. O dönem EarthBound oyununu üzerinde çalıştıklarını bildiren Miyamoto, 1994’deki lansmanı sonrası Pokemon’a odaklandıklarını söyledi.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE