Call of Duty: WWII’nun Sinematik Fragmanı Yayımlandı

3 Kasım 2017'de piyasaya sürülecek olan Call of Duty WWII'nun, sinematik trailerı yayımlandı.

Beklenen oyun Call of Duty: WWII’nun yeni fragmanında, senaryo göze çarpıyor. Oyunun bu fragmanı maalesef bir oynanış videosu değil, bir sinematik olarak çıktı. Bu video yapılırken, her Call of Duty videosunda olduğu gibi, oyun içi motor kullanıldı. Bu sinematik video, oynanış görüntülerini içermediği için, oyunun grafikleri nasıl olacak henüz bunu göremiyoruz. Ancak bu videoda görebildiğimiz şey, oyunun hikaye kısmının ne kadar başarılı bir grafiğe sahip olduğu. Call of Duty: WWII, sinematik sahneleri açısından, oyuncularından tam puan alacak gibi gözüküyor.

Call of Duty: WWII’nun hikayesinden kısaca bahsetmemiz gerekirse; bu yeni oyunda, serinin çıkış noktası olan o büyük savaşa geri dönüyoruz. Savaşın arka planında, dünyada az da olsa hala var olan özgürlüğü korumaya çalışıyoruz. Ancak bunları sadece bir asker olarak yapıyoruz. Mücadelelerimizi ise, 2. Dünya Savaşı Avrupa’sında vereceğiz. Hikaye odaklı mücadele modu da bulunan bu oyunda, çevirimiçi çok oyunculu mod ile de kendimizi savaşın içinde bulacağız.

Call of Duty: WWII’nun sinematik fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE