Call of Duty: WWII’nun Kutulu Kopyaları Çalışmıyor

Call of Duty: WWII'nun bazı ülkelerde erken satışa çıkan kutulu versiyonlarının çalışmadığı ortaya çıktı. 

Bilindiği üzere Call of Duty: WWII, 3 Kasım’da piyasaya sürülecek. Orta Asya bölgelerindeki spotçular, oyunu şimdiden satmaya başladılar. Bir Twitter kullanıcısı da bu şekilde erken aldığı oyunun fotoğrafını paylaştı. Bu şekilde oyunu erken alanların oldukça mutlu ve heyecanlı olduğunu söyleyebiliriz; çünkü herkes gibi 3 Kasım’ı beklemelerine gerek kalmayacaktı. Ancak maalesef, bu kutulu oyunu erkenden alsalar da, 3 Kasım’ı beklemek zorunda kaldılar.

Call of Duty: WWII’nin şu an piyasada olan kopyalarının çalışmadığı ortaya çıktı. Bunun sebebi de şu; oyunun çalışmasını sağlayacak olan bir güncelleme ve bu henüz yayımlanmadı. Oyunu açacak güncelleme bu olduğu için, geliştirici ekip bunu oyun piyasaya çıktığı zaman yayımlayacaktır. Oyunun bu versiyonunu alanlar ise, sadece oyunun açılış ekranını görebiliyorlar. Bazı yayımcılar da Twitch ve Live from PlayStation üzerinden, bu açılış ekranını izleyicileriyle paylaşıyorlar.

Bilindiği üzere oyunda bir de resmi strateji rehberi olacak. Bu rehberin de şimdiki kopyaların içinde bulunduğu anlaşıldı. Ancak bu rehberde, oyundaki silahlar dışında başka bir şey gözükmüyor. Yani hepimiz, 3 Kasım’ı beklemek zorundayız gibi gözüküyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE