Call of Duty: WWII’da, Cerentan Haritası Olacak

Call of Duty serisinin birinci ve ikinci oyunlarından tanıdığımız Cerentan haritası, serinin bu yeni oyununda da olacak.

Beklenen oyun Call of Duty: WWII, eski oyuncularının bildiği bir haritayı geri getiriyor. Bu harita da Call of Duty ve Call of Duty 2’de var olan, Cerantan haritasından başkası değil. Bu aslında sevindirici bir haber gibi gözüküyor; ancak Cerentan, herkesin oynayabileceği bir harita olmayacak.

Kötü haber ise şu; Cerentan’a sahip olabilmek için Call of Duty: WWII Season Pass satın almanız gerekecek. Cerantan’ın geleceği duyulduğunda doğal olarak herkes, ücretsiz olmasını bekliyordu. Çünkü bilindiği üzere Cerantan;
Call of Duty, Call of Duty: United Offensive ek paketi ve Call of Duty 2’de yer alan popüler haritalardan biri idi.

Cerantan haritasında oynayabilmeniz için satın almanız gereken Season Pass’da ise dört tane DLC paketi yer alacak. Ancak Call of Duty: WWII Season Pass, 2018 yılında satın alınabilir olacak.

Call of Duty: WWII’nun ise, 3 Kasım’da piyasaya sürüleceğini hatırlatalım. Oyun PC, Xbox One ve PS4 platformlarında oynanabilir olacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE