Call of Duty: WWII Özel Betasına Ücretsiz Girilebiliyor

Call of Duty: WWII’nun özel betası, şimdilik sadece PlayStation 4 oyuncularına özel olacak.

Bilindiği üzere Call of Duty: WWII’nun özel betasına sadece ön sipariş verenler ve basın görevlileri girebilecekti. Fakat bir Reddit kullancısının farkettiğine göre; bu özel betaya ücretsiz olarak katılmak mümkün. Reddit oyuncusu, Call of Duty: WWII’nun özel betasını ücretsiz oynayabilmek için yapmanız gerekenleri de şu şekilde anlattı; PlayStation 4 konsolunuzdan bir Hong Kong hesabı açın. Daha sonra konsolunuzdan bu Hong Kong hesabınıza giriş yapın. Bu hesap ile PlayStation Store uygulamasına girdiğinizde, Call of Duty: WWII özel betasını indirebiliyorsunuz. Evet, inanılır gibi değil; ancak özel betaya giriş bu şekilde ücretsiz olabiliyor. Bunun için ön sipariş vermiş olmanıza gerek yok, ya da elinizde herhangi bir kod filan bulunması gerekmiyor.

Yarın açılacak olan özel betanın ise iki versiyonu olacak ve bu bunlar iki haftaya yayılacak. 25 Ağustos 2017’de ilk haftanın betası başlayacak; bu sadece PlayStation 4 oyuncularına özel olacak. 28 Ağustos’ta bitecek bu betadan sonra da 1 Eylül’de ikinci hafta açılacak; bunda da hem PlayStation 4 hem de Xbox One oyuncuları betaya giriş yapabilecekler. Bu da 4 Eylül’de sonlanacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE