Call of Duty: Modern Warfare Remastered Hakkında Yeni Bilgiler Verildi

Çıkışına bir ay kalan oyun Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte gelecek.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered bilindiği üzere, 2007 yılında yayımlanmış olan Call of Duty 4: Modern Warfare’ın yeni bir sürümü olacak. Bu yenilenmiş sürüm de serinin yeni oyunu ile birlikte piyasaya sürülecek. Çoklu oyuncu modunu da içinde bulunduran Call of Duty: Modern Warfare Remastered 4 Kasım 2016 tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 için raflarda yerini alacak.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte gelecek fakat bu yeni sürüm, Call of Duty: Infinite Warfare’ın diskinin içinde bulunacak. Call of Duty’nin resmi sitesinde bu konu ile ilgili bilgiler verildi. Sitede Call of Duty: Modern Warfare Remastered’ın dijital bir oyun olduğu ancak oyunun sadece Call of Duty: Infinite Warfare diski takılıyken oynanabileceği yazıldı. Bunun neden yapıldığı hakkında henüz bir bilgi verilmedi ancak böylece oyuncuların arasındaki oyun satışlarının önüne geçilmesi amaçlanmış olabilir.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, çıkışına bir ay kala son fragmanını da yayımladı. Bu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”WBlJzeh-2yk”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE