Call Of Duty: Infinite Warfare’in YOLO Modu Yeteneklerinizi Test Edecek

Bugün çıkış yapan oyun Call of Duty: Infinite Warfare, birçok moduyla yeteneklerinizi test edecek.

Activision Blog’da paylaşılan detaylara göre, Specialist Modu, hikayeyi hangi zorluk modunda bitirirseniz bitirin, bittikten sonra açılacak. Mod “aşırı gerçekçi” ve “kalbi hassas olanlara göre değil” olarak tanımlanıyor.

Bu modda, yalnızca Nano Shot’ları kullanarak iyileşebiliyorsunuz. Bunun dışında normal oyundaki gibi iyileşme imkanınız yok. Specialist Modunun özellikleri şu şekilde:

-Yalnızca Nano Shot kullanarak iyileşebilirsiniz, bunun dışında başka yol yok.

-Başlıklarınız sizi başınıza gelecek saldırılardan koruyabilecek tek şey. Kalıcı hasarlar alabilirler ve bunun sonucunda çıkartıp, yeni bir tanesini takmalısınız.

-Hem Nano Shot’lar hem de başlığınız envanterinizde olacak. Yani her levelden önce ekipmanlarınızı almayı unutmayın.

-Bacaklarınızdan hasar alırsanız hareket kabiliyetiniz; kollarınızdan hasar alırsanız ise hedef alma ve araç&gereç kullanma yeteneğiniz güçsüzleşecek.

Eğer Specialist Modu’nu geçmeyi başarabilirseniz, YOLO (you only live once) modu açılacak. Eğer bu modda ölürseniz, oyunun en başından başlayacaksınız.

Call of Duty: Infinite Warfare’in çıkış tarihinin 4 Kasım, yani bugün olduğunu hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE