Call of Duty: Infinite Warfare’da Sanal Gerçeklik Olacak

Call of Duty: Infinite Warfare sürümünde sanal gerçeklik oyunu olacağı duyuruldu.

Call of Duty’nin resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruya göre, Call of Duty: Infinite Warfare sürümünün The Jackal Assault isimli oyununda sanal gerçeklik, ücretsiz olarak bulunacak.

Bilindiği üzere sanal gerçeklik uzun zamandır konuşulan en önemli konulardan biri. PlayStation VR’ın 13 Ekim 2016’da çıkacağı da biliniyor. Bu kadar kısa süre kalmışken, oyunların sanal gerçeklik oyunu duyuruları da hızla devam ediyor. E3 2016’da Batman, Final Fantasy ve Star Wars gibi oyunların sanal gerçeklik oyunlarının duyurularının yapıldığını da hatırlatalım.

Şimdi de Call of Duty’nin sanal gerçeklik oyunu duyurusu yapıldı. Bu sanal gerçeklik oyunu, Call of Duty: Infinite Warfare sürümünün The Jackal Assault isimli oyununda bulunacak. Bu oyun da ismini The Jackal adlı araçtan alıyor. Bu aracın özellikleri ise şu şekilde;  hem uzayda hem de gökyüzünde savaşabiliyor. Oyunun The Jackal Assault sürümünde de bu araç ile birlikte, düşmanlarla savaşmak söz konusu olacak.

Bu sürümün oynanabilmesi için PlayStation VR’a sahip olmak yeterli. Call of Duty: Infinite Warfare’ın PlayStation 4 sürümünü aldığınızda da oyuna ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. 13 Ekim 2016’da satışa sunulacak olan PlayStation VR’ın henüz fiyatının belirtilmediğini de hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE