Call of Duty: Infinite Warfare Bu Haftasonu Ücretsiz

Steam’in yaptığı bir etklinlik ile Call of Duty: İnfinite Warfare’ı, 30 Temmuz’a kadar ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Bu ücretsiz etkinlik Steam platformunda olduğu için, oyunun sadece PC oyuncularına ücretsiz olduğunu hatırlatalım. Ayrıca oyunu ücretsiz oynadığınız bu süre boyunca, satın almaya karar verirseniz; 30 Temmuz’a kadar %50 indirim ile alabileceksiniz. Ancak bu haftasonu etkinliğinde yalnızca çoklu oyuncu modu açık olacak. Senaryo ve zombi oyun modlarını sadece oyunu satın almış olanlar oynayabilecek.

Steam’deki yorumları çoğunlukla olumsuz olan Call of Duty’nin dağıtımını üstlenen şirket Activision, bu haftasonu indirimini duyururken, oyun ile ilgili açıklamalar da yaptı. Oyunlarının oldukça güzel olduğunu söyleyen şirket, zamanlamasının yanlış olduğunu belirtti. Geliştirici ekibin oyunun zamanlamasında hata yaptığını söyleyerek, serinin hayranlarına beklediklerini veremediklerini açıkladı. Yenilikçi olabilmek için daha fazla zamana ihtiyaç duyduklarını söyleyen Activision’a göre, oyunu daha çok geliştirebilirler ancak bu biraz zaman alır. Bu süre içinde de “yenilikçilik” ve “serinin temellerinden kopmamak” arasındaki dengeyi sağlamaya çalışmak da zor olacak.

Steam’in haftasonu etkinliğinin son günün 30 Temmuz olduğunu ve dilerseniz oyunu, bu süre içinde, yarı fiyatına satın alabileceğinizi de hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE