Call of Duty (CoD) Supremacy DLC’si 2 Haziran’da Çıkıyor

Oyunun dağıtıcısı ‘’Activision’’, Call of Duty: Advanced Warfare’e çıkacak 3. DLC ‘’Supremacy’’ için bazı detayları ve tanıtım videosunu paylaştı.

Yeni ek paketle beraber oyuna 4 yeni harita dâhil oluyor, bunlardan en iddialıları Londra (Westminster) ve Moskova (Kremlin). Bu 4 yeni multiplayer harita hakkında kısaca bilgi vermek istersek:

  • Parliament: Londra’daki Thames nehrinde geçen hikâye de düşmanları yok etmek için füzeleri kullanılabilir duruma getirmeniz gerekiyor.
  • Kremlin: Rusya’da, Başkanlık Sarayı’nın dışında olan bu yeni mücadele de Kızıl Meydan’daki binalar içinde sizleri heyecanlı anlar bekliyor olacak.
  • Compound: Bu küçük harita da hızlı bir mücadeleye hazır olun.
  • Skyrise: Call of Duty: Modern Warfare 2’den esinlenerek oluşturulmuş klasik bir harita.

Oyunun çok sevilen modlarından biri olan ‘’Exo Zombies Mode’’ un yeni bölümü de DLC’ye eklenmiş durumda. 4 kişilik bu yeni mod da Atlas’ın uçak gemisinden kaçmaya çalışacaksınız, bu arada yeni silahlar ve düşmanlar da sizleri bekliyor olacak.

Bu DLC içinde eski gelenek bozulmamış ve Microsoft ile Activision arasındaki anlaşma gereği bu ek paket gene ilk olarak Xbox oyun konsolları için gelecek. 2 Haziran 2015’de Xbox 360 ve Xbox One sürümleri için piyasaya çıkan oyunun bu DLC’sini 15$’a ayrı olarak alabilirsiniz. Ayrıca, 50$’lık Season Pass’ı olanlarda ücretsiz olarak elde edebilecekler.

Supremacy DLC’si için yayımlanan fragmanı aşağıda ilginize sunuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE