Call of Duty: Black Ops IV Geliyor

Call of Duty: Black Ops IV  ile ilgili söylentiler doğru çıktı. 

Bir süredir, Call of Duty serisi ile ilgili yeni bir söylenti vardı. Bu söylenti ise; serinin yeni oyunun 2018 yılı bitmeden çıkış yapacağını ve oyunun adının Call of Duty: Black Ops IV olacağını söylüyordu. Eurogamer da bu söylentiyi doğruladı.

Söylenenlere göre Call of Duty: Black Ops IV, Call of Duty: Infinite Warfare’e karşı yapılan olumsuz yorumlara karşı olarak yapılıyor. Yani Call of Duty: Black Ops IV, bilim kurgu teması barındırmayacak ve oyun modern zamanlarda geçecek.

Call of Duty: Black Ops IV PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için geliştiriliyor. Tabii elimizde hâlâ resmi bir duyuru olmadığı için oyunun çıkış tarihini de bilemiyoruz. Ancak oyunun 2018 yılı sona ermeden çıkış yapacağı söyleniyor. Call of Duty: Black Ops IV’un PC, PlayStation 4, Xbox One sürümleri Treyarch tarafından geliştiriliyor. Oyunun Nintendo Switch sürümü ise Call of Duty serisinde görmeye alışık olduğumuz biri tarafından geliştiriliyor. Ancak bu ekibin kim olduğunu da henüz bilemiyoruz. Bu geliştiricinin Call of Duty Online’dan tanıdığımız Raven Software olabileceği söyleniyor. Oyun ile ilgili resmi duyuruların ne zaman yapılacağını ise bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE