Call of Duty: Black Ops 3, 2015’de Piyasaya Çıkacak

Call of Duty: Black Ops 3

‘’Call of Duty: Black Ops’’ serilerinin geliştiricisi Treyarch Studios tarafından geliştirileceği açıklanan bu 3. oyunun bu sene içinde piyasaya çıkacağı resmi olarak açıklandı.

Daha öncesinde ‘’Call of Duty: Black Ops 3’’ ile ilgili bir tanıtım videosu yayımlanmıştı, ama oyunla ilgili daha çok detayın 26 Nisan 2015’de paylaşılacağı ayrıca belirtildi.

Activision’ın hem yayımcısı hem de dağıtımcısı olduğu serinin ilk oyunu ‘’CoD: Black Ops’’ ilk olarak 2010 yılında çıkmıştı. FPS türündeki oyun, 1968 yılında Vietnam’a gönderilmiş özel bir ekip içinde yer alıyor ve verilen görevleri tamamlamaya çalışıyordunuz.

Daha önce yaptığımız haberde yeni Call of Duty oyunu ile ilgili bilgi sızdığını ve bu bilgilerden birininde yeni oyunun açık dünya olarak çıkabileceği ile ilgiliydi. Buna ek olarak oyunun sadece yeni konsollar ve pc için geleceği ve içerisinde bir adet harita editörünün bulunacağını belirtmiştik. Ayrıca yeni haritanın, Advanced Warfare’e oranla çok daha büyük olacağı, yine sızan bilgiler arasındaydı.

Sızan bilgilerin, ne kadarının doğru olduğu, 26 Nisan’da gelecek yeni detaylarla açıklanması bekleniyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE