Call of Duty, Ascendance DLC’sinden Yeni Bir Video

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen ve Activision’ın dağıtımını yaptığı ‘’Call of Duty: Advanced Warfare’’ in 2. DLC’si ‘’Ascendance’’ için yeni bir video paylaşıldı.

3 Mart 2015’de gelen ilk ek paket olan ‘’Havoc’’da John Malkovich, Rose McGowan, John Bernthal ve Bill Paxton gibi ünlü karakterlerin, zombilere karşı mücadele ettiği bir ‘’Exo Zombies Modu’’ oyuna eklenmiş ve oldukça beğenilmişti.

Ascedance DLC’sine de bu oyun modunun devamı olan ‘’Exo Zombies Infection’’ dâhil edilmiş durumda. Genel aynı ünlülerle, bu sefer Burgertown tesisinde değişik silah ve tuzaklarla zombilere karşı savaşacaksınız.

Ascendance ile oyuna ayrıca, 4 yeni multiplayer modda oynanabilecek harita (perplex, site 244, climate, chop shop), 2 yeni silah (OHM türevleri) ve oyun içinde daha hızlı hareket etmenizi sağlayacak bazı özelliklerde ilave ediliyor.

Havoc ve Ascendance’dan sonra oyuna gelecek diğer 2 DLC’nin isimleri: Supremacy ve Reckoning. DLC’leri ayrı olarak 15$’a satın alabilir veya 50$’lık DLC Pass’ınız varsa 4’ü birden toplu olarak 50$’a elde edebilirsiniz.

Konuyla ilgili olarak yayımlanan videoya bir göz atmanızı öneriyoruz.

[youtube id=”U_eCAPuMK3c”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE