Call of Duty: Advanced Warfare, PC Havoc DLC’si Ertelendi

Normalde 26 Şubat 2015’de çıkması beklenen ‘’Call of Duty: Advanced Warfare’’ in PC’ler için yayımlanacak ilk genişleme paketi ‘’Havoc’’ un çıkış tarihi 3 Mart 2015’e ertelendi.

Konuyla ilgili açıklama yapan oyunun geliştiricisi Sledgehammer Games, beklenmedik bazı hatalarla karşılaştıklarını bu yüzden DLC’nin yayımlanmasını bir hafta ileriye ertelemek zorunda kaldıklarını söyledi. Öte yandan, bunun çok zor bir karar olduğunu dile getiren Sledgehammer Games yetkilileri, oyunun dağıtımını üstlenen Activision’la beraber yeni DLC Havoc’un PC sürümünü ellerinden gelen en kısa zamanda oyunculara ulaştırmak için çalıştıklarını belirtti. Ayrıca, hatalarını telafi etmek adına, Sledgehammer Games, PC oyuncularının şu andan itibaren multiplayer mod da 2 kat XP kazanacaklarını söyledi.

Havoc, Xbox 360 ve Xbox One için Ocak 2015’de çıkmış, PS3 ve PS4 sürümlerinin lansmanı da dün başarıyla tamamlanmıştı.

Havoc’la beraber oyuna dahil olacak yenilikler ise şöyle:

* 4 yeni multiplayer harita (Core, Urban, Sideshow, Drift)

* Exo Zombies Modu ( John Malkovich, Rose McGowan, John Bernthal ve Bill Paxton gibi ünlülerin karakteriyle zombilere karşı savaşacağınız bir mod)

* Yeni silahlar ( AE4’ün değişik türleri)

Havoc, Call of Duty: Advanced Warfare için çıkması planlanan 4 genişleme paketinin ilki olurken, 50$’luk expansion pass’ı olanlara ücretsiz olacak. Ayrı olarak da, 15$’dan satılacak. Detayları henüz paylaşılmayan ve oyuna dahil olacak diğer DLC’lerin isimleri ise şöyle: Ascendance, Supremacy ve Reckoning.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE