Bütün Steam Oyunlarını Bitirmeye Çalışan Adam

Valve tarafından kurulan PC oyun platformu Steam’de şu ana kadar yayımlanmış tüm oyunları bitirmeye kararlı bir oyuncu bulunuyor.

Norveçli olan bu oyun sever 2012 yılında itibaren Steam’de yayımlanmış bütün oyunları sona kadar bitirmeye çalışırken, bunun imkânsız olduğunun kendiside farkında (Ağustos 2015 itibarıyla Steam’deki kayıtlı oyun sayısının 6.000’i geçtiği açıklanmıştı). Reddit üzerinden Multitasker kullanıcı adıyla ‘’Proje: Bütün Steam Oyunlarını Bitirmek’’ isimli 8 tane rapor yayımlayan oyuncu, ayrıca beğendiklerini, sevmediklerini ve Steam görmek istediklerini de belirtiyor. Haberin başlığında 8. raporun görüntüsüne yer verdiğimizi ayrıca belirtelim.

Multitasker rumuzlu oyuncu Eurogamer ile yaptığı röportajda, tek işinin bu olmadığını ve sorumlulukları olduğunu dile getirdi. İsmi açıklanmayan Norveçli oyun severin evli olduğu ve 2 yaşında bir oğlu olduğu belirtildi, ek olarak yakında ikinci kez baba olacağı da söylendi.

Aynı anda en fazla 3 oyun oynayan Multitasker, birini tamamladıktan sonra yenisini yüklüyor. Multiplayer oyunları bitirmenin imkânı olmadığından ötürü şu an için sadece tek kişilik oyunları kendine hedef edinmiş durumda. Öte yandan, oyunları bitirdiğini kanıtlamak için YouTube kanalına videolarını koyuyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE